"İlçemizi Adil ve Dürüst Belediyecilikle Buluşturacağız" - Özcan Durmaz

“İlçemizi Adil ve Dürüst Belediyecilikle Buluşturacağız”

CHP’nin Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz oldu. Durmaz, adaylığının kesinleşmesinin ardından yaptığı açıklamada, “İlçemizi demokratik, şeffaf yönetim anlayışıyla, adil ve dürüst bir belediyecilikle buluşturacağız.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) dün gerçekleşen MYK ve Parti Meclisi toplantısı sonrasında 70 belediye başkan adayı daha açıklandı. İzmir’den 4 ilçenin açıklandığı Parti Meclisi’nde Aliağa Belediye Başkan adayı olarak CHP Aliağa İlçe eski Başkanı Özcan Durmaz’ın gösterildiği açıklandı. Durmaz, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı olduktan sonra ilk açıklamasını yaptı.

“Bu görevin hakkını vereceğim”

Kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür eden CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, “Beni bu onurlu göreve layık gören partime çok teşekkür ediyorum. Onurlu ve zorlu bir görev aldım, bu görevin hakkını vereceğimin sözünü veriyorum. Bu güne kadar bize inanan ve desteğini esirgemeyen partililerimizin ve hemşerilerimizin yüzünü kara çıkarmayacağız. 2014’te kaybettiğimiz Aliağa’yı yeniden kazanacağız.” dedi.

“Aliağa’yı barışın, huzurun ve dayanışmanın başkenti yapacağız”

Aliağa için en iyisini ortak akılla hayata geçireceklerini vurgulayan Özcan Durmaz, “İlçemizi demokratik, şeffaf yönetim anlayışıyla, adil ve dürüst bir belediyecilikle buluşturacağız. Hep birlikte ‘Martın sonunda bahar’ı yaşayacağız. Bu kararın ve çıkacağımız yolun başta Aliağamız olmak üzere, tüm bölgemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Hemşerilerimiz takdir ederek görev verirlerse Aliağamız için en iyisini, birlikte ve ortak akılla hayata geçireceğiz. Bize destek veren vermeyen tüm hemşerilerimizi kucaklayacağım. Tüm Aliağalı hemşerilerimizin belediye başkanı olacağım. Aliağa’yı barışın, huzurun ve dayanışmanın başkenti yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Özcan Durmaz’ın yanı sıra, Kemalpaşa’da Rıdvan Karakayalı, Kınık’ta Ahmet Özkan, Ödemiş’te de Muhittin Cumhur Şener’in belediye başkan adaylıkları kesinleşti.

Haber Kaynağını Gör: http://www.aliagaekspres.com.tr/siyaset/17/01/2019/ilcemizi-adil-ve-durust-belediyecilikle-bulusturacagiz