Aliağa Emekli-Sen'in Kahvaltısında 500 Kişi Buluştu.. - Özcan Durmaz

Aliağa Emekli-Sen’in Kahvaltısında 500 Kişi Buluştu..

DİSK’e bağlı Tüm Emekliler Sendikası (Emekli-Sen) Aliağa Şubesi, “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvatısı” düzenledi. Kahvaltılı buluşma, Atatürk, şehitlerimiz ve silah arkadaşları adına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Sahil Kafeteryada düzenlenen kahvaltıya, aralarında CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Ustaoğlu Cirit ve İlçe yönetimi, İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar ve İlçe yönetimi, Millet İttifakı- CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, CHP’li belediye meclis üyeleri, Erol Güngör, Bahar Deniz ve Ulviye Öztürk, Alevi Kültür Dernekleri Aliağa Şube Başkanı Celal Süslü, ADD Aliağa Şube Başkanı Erol Ertürk, Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları, HDP Aliağa İlçe yöneticileri, Emekli-Sen Kuzey Ege Bölge Baştemsilcisi Hüseyin Özkaynak, Baştemsilci Yardımcısı Şadiye Sual, Emekli-Sen’in İzmir’deki tüm İlçe Şube Yönetimleri, Emekli-Sen Burhaniye Şubesi yöneticisi Fahri Gökdağ, Eğitim-Sen Aliağa Temsilcisi Alp Kuyumcu, Eğitim-İş Aliağa Temsilcisi Mustafa Gök ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerinde bulunduğu 500’ü aşkın davetli katıldı.

Organizasyon adına Emekli-Sen Aliağa Şube Başkanı Sabahattin Yeşiltepe yaptığı konuşma da, davetlilere teşekkür ederek, yaşanılan günler itibariyle birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit ve İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar konuşmalarında 1 hafta kalan yerel seçimlerde zaferi millet ittifakının kazanacağını belirtip, “Martı Sonu Bahar” ifadesinde bulundular.

Sunumları yapan gazeteci Ediz Öztürk, Millet İttifakı adayı Özcan Durmaz’ı konuşma yapmaya davet etti. Durmaz, “güzel bir topluluk karşısında konuşmanın onurunu yaşıyorum, bu güzel buluşmayı organize eden Emekli-Sen yönetimine teşekkürü borç biliyor, hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kahvaltı için katkıda bulunan Emin Gürkan, Armağan Sevgi ve Semih Erşan’a plaket verildi. Kahvaltı sonunda sanatçı Cengiz Onur mini bir konser verdi. Onur’un icra ettiği son parça olan İzmirMarşını tüm davetliler ayağa kalkarak hep birlikte söyledi.

Kahvaltılı buluşma toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi..

Haber kaynağı: http://www.kuzeyegehaber.com/yerel/24/03/2019/aliaga-emeklisenin-kahvaltisinda-500-kisi-bulustu